Wylewki anhydrytowe tynki jastrch podłogowe ogrzewanie beton

Dodane przez Mariusz (Firma), Sobota, 20 Styczeń, 2018  23:44

Opis oferty:

Witam.
Polecam samopoziomujące wylewki anhydrytowe KNAUF idealne na ogrzewanie podłogowe. Dużo szybciej przewodzą ciepło z ogrzewania podłogowego, mają wysoką wytrzymałość na ściskanie, są równe, nie pękają, nie trzeba nacinać co 30 m2 itp.
Oszczędność konsumpcyjna paliwa oscyluje w okolicach 30%, szybki zwrot inwestycji zwłaszcza dla drogich paliw jak energia elektryczna (pompy ciepła) oraz ogrzewanie gazowe, olejowe, itp.
Oferując Państwu doradztwo oraz w pełni kompleksowe wykonanie Nasza firma bierze pełną odpowiedzialność za zastosowanie technologii odpowiadającej Państwa potrzebom, jak i za jakość którą wyznaczają odpowiednie normy.

Darmowy pomiar wysokości i dobór styropianu na budowie. Wylewki wykonujemy również w okresie zimowym ( -5 st na zew. A w środku min 0 stC)
Nie potrzebujemy wody ani prądu na budowie.
UWAGA!!!!!
Na obce firmy podszywające się pod Firmę KNAUF wykonujące wylewki nieznane po zaniżonych cenach. Wylewki te wymagają szlifowania , pylą się i nie posiadają odpowiednich parametrów wytrzymałościowych. Wylewki te mieszane są na budowie z nieznanych i tanich składników. Naszą firmę można sprawdzić u odpowiednich przedstawicieli z Knauf'a. Firma KNAUF posiada kompletne systemy podłogowe ( folie , taśmy dylatacyjne, styropiany, grunty, kleje do płytek), jak również fabryki i laboratoria doświadczalne

GRATIS !!! Dla naszych klientów osuszacz (pochłaniacz wilgoci) na 7 dni.
Pozdrawiam

Mariusz Miguła MIG-BUD 607 301 871 lub anhydrytowe@wp.pl
www.facebook.com/Wylewki-anhydrytowe-545905318901398/
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 3829
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie